Nadruki i hafty

Świadczymy usługi w zakresie haftu komputerowego i nadruku termotransferowego, zdobieniu folią typu flex i flock. Wykonujemy je na t-shirtach, koszulkach polo, bluzach, kurtkach, polarach, czapkach i wykrojach. Może to być zarówno odzież z naszej oferty jak i tekstyliach dostarczonych przez Klienta. Proponujemy Państwu pełen zakres usług: od pomysłu, poprzez projekt do realizacji.

Profesjonalne hafty wykonujemy w oparciu o japoński park maszynowy marki Tajima. Pozwala to wykonywać haft z niezwykłą precyzją i estetyką. Możliwy jest również do uzyskania efekt haftu 3D. Zamówienia realizowane są nawet od 1 sztuki!

Druk termotransferowy to technika wgrzewania w tkaninę specjalnych folii wycinanych ploterowo – flex (gładkiej) lub flock (z meszkiem). Dobre efekty uzyskuje się przy nadrukach wykonanych zarówno na materiałach naturalnych jak i sztucznych. Termotransfer nie wymaga poligraficznego przygotowania do druku, dzięki czemu sprawdza się przy niskich nakładach, możliwe jest wykonanie nawet pojedynczych egzemplarzy. Jest to idealna metoda do napisów i prostych rysunków. Taka technika jest idealnym rozwiązaniem na kurtkach lub softshellach. Przy tej technice nie występują koszty przygotowalni. Flex i flock jest metodą bardzo trwałą.