Portfolio

Zajmujemy się stroną reklamową wielu firm,  wykonując dla nich nie tylko gadżety, czy odzież reklamową z logotypem, ale tez urozmaicając ich ofertę reklamową w postaci nowych projektów i nietypowych produktów.

Co roku zajmujemy się stroną reklamową rajdów samochodowych organizowanych przez Automobilklub Warmiński, wykonując puchary, książki drogowe czy odzież z logo klubu i symbolem rajdu.

Przygotowujemy kolekcje tematyczne, na przykład na Dzień Babci, Dziadka
czy Dzień Ojca, Matki, Dzień Kobiet czy Walentynki.

Stale się rozwijamy, tworząc coraz to nowe projekty, inwestując w siebie i poszerzając horyzonty w postaci nawiązywania nowych współprac i poszerzaniu oferty by docierać do nowych klientów.

Wykonujemy ulotki, wizytówki dla wielu firm z całej Polski.

Zajmujemy się tworzeniem organicznych woreczków na warzywa, owoce czy chleb, bo zależy nam na ochronie naszej Planety i dbaniu o środowisko.

Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i chętni do wykonywania nowych projektów. W naszych głowach zawsze jest wiele pomysłów i realizujemy je dla Państwa z przyjemnością.

Przygotowaliśmy autorską kolekcję dla gimnastyczek, z myślą o młodych i ambitnych pasjonatkach gimnastyki artystycznej. Kolekcja ta cieszy się coraz większą popularnością, a my przygotowujemy co roku nowe projekty, aby gimnastyczki mogły trenować z uśmiechem na twarzy.

Pojawiamy się na licznych wydarzeniach, związanych z reklamą, ale także w miejscach, gdzie pokazujemy swoje autorskie kolekcje.

Poniżej znajdziecie Państwo część naszych realizacji, wykonanych z pasją i przyjemnością.
Zapraszamy do obserwowania naszej strony na Facebooku i Instagramie, gdzie udostępniamy aktualne projekty, zlecenia i realizacje.

i wiele, wiele więcej, o czym przekonacie się obserwując nasze profile społecznościowe na popularnych portalach 🙂